"Gold Shape" - "Золота фігура"

Професор Доктор Пічает Віріячітіра, хімік-дослідник, працюючий в Asian Nutraceutical Centre(Азійський Нутрацевтичний Центр-АНЦ) з лікарськими травами на протязі останніх 30 років, розробив унікальний рецепт для схуднення та назвав його “Slim Safe” (безпечне схуднення). Вуглеводи, які ми отримуємо разом з їжою, пояснює професор, перетворюються у глюкозу-основне джерело енергії для тіла. На жаль, якщо ця енергія не витрачаєтся при фізичних вправах, то відкладаєтся у тілі у вигляді жиру,  що приводить до появи лишньої ваги. Крем для масажу, створений за рецептом “Слім Сейф”, був названий “Золота Фігура”- “Gold Shape”. Головним інградіентом крему являється “Супер Хай-Сол”-“Super Hi-Sol”(High HCA-Soluble in water)- це формула з пилку гарценії – мангустана, рослини(фрукта), яка росте на півдні Таїланду і використовуєтся в тайській народній медицині декілька тисячиліть. Його ще називають “королівський фрукт” або фрукт “вічної краси, молодості та довголіття”. Він складається на 70% з гідроксицитрусової кіслоти, на 14% - з флавоноідів та інших органічних кислот, які діють як потужні спалювачі підшкірно-жирових відкладень. В склад крему входить також особлива суміш рослинних екстрактів(антицелюлітна дія) - що містять Гінкго білоба, колу (посилення підшкірної мікроциркуляції), червоний стручковий перець та імбир, гліцерилстеарат, поліпропіленгліколь-4-ацетат-20, ефіри бензойної кислоти, ментол, токоферолу ацетат(віт.Е-вітамін молодості), пропіленгліколь.

Слім-масаж
Слім-масаж

Схема дії

Крем проходить через підшкірний жир в тіло, негайно розщеплює залишковий жир та тормозить утворення нового жирового шару. Супровідним ефектом зовнішнього користування крему являєтся зниження апетиту. При слім-масажі поліпшується лімфодренаж, зменшуються набряки тканин, зміцнюється венозна сітка, виводяться токсини та шлаки. Слім-крем регулює жировий обмін, має антисклеротичну  дію проти склеювання волокон колагену та еластину, які утворюють шкірку біля жирових дольок.

 

28.09.2003р. в Гранд-холлі Тайского Університету Торгової Палати в Бангкоку 30 тайских жінок добровільно погодились пройти демонстраційний показ швидкої втрати ваги при використанні крему”Gold Shape”. Під наглядом 80 міжнародних  кореспон- дентів та телебачення, журі вчених з Азійських країн  жінки пройшли сеанс інтенсив- ного слім-масажу з використанням революційного крему для cхуднення, основаного на травах. Показ був направлений на встановлення світового рекорду самого швидко- го зменшення об’єму талії. Талія кожної жінки була заміряна  під лікарським нагля- дом на початку сеансу, за годину масажу об’єм талії був заміряний знову, показники вразили присутніх: об’єм талії у жінок зменшився  на 2,5-8,125 см (у середньому на 5  см). Цей міжнародний показ в Бангкоку встановив світовий рекорд по схудненню. Компанія-виробник подала свій винахід на реєстрацію у Книгу Рекордів Гіннеса. Самі кращі результати при показі: зменшення об’єму талії на 10,1 см; стегон на 7,6 см; верхньої частини ніг на 5,1 см; верхньої частини рук на 3,8 см.

 

Продукція розроблена філією Локслі Паблік КО.,ЛTD, яка відповідає за науково-дослідну роботу на основі міжнародних стандартів. Дослідження формули “Безпечне схуднення”було представлено на 3-му Світовому Конгресі з Лікарських та Ароматич- них Рослин із всесвітнім визнанням.


Крем випускається для професійного та домашнього користування.

 

Професійна лінія. Масса-100 г. Використовується для масажу проблемних зон : талії, стегон, плечей, боків та інш. протягом ?-1 години. Протягом усього часу засто- сування крем сприятиме спалюванню жиру та перетворенню його в енергію. Організм  не використовуватиме усю спожиту їжу. В результаті понижується апетит. Не слід продовжувати їсти після появи відчуття ситості. Не вживайте більше їжі, ніж потребує ваш організм, інакше ви знову наберете зайвої ваги.


Індивідуальне дозування 1 упаковка – на 2-6 масажів. Бажано вживати низькокалорійну їжу, та поєднувати масаж з фізичними вправами. Рекомендовано робити слім-масаж  2 рази на тиждень (індивідуальний курс -  від 5 до 12 сеансів).

Ціна – 360 гр.

 

Домашня лінія. Маса-200 мл. Наносити крем двічі на день на ділянки з надлишко- вим жиром. Втирати круговими рухами  до повного поглинання крему від ? до 1 год. Результат стане очевидний через 10-14 днів(зменшення об’єму талії на 2,5-12,5см). Рекомендовано використовувати цей крем в домашніх умовах в поєднанні зі слім-масажем професійним кремом в салоні. Кількість крему індивідуальна. Якщо Ви використовуєте метод обгортання, то крем слід нанести і дати можливість абсорбуватися протягом 15 хв. перед обгортанням. Крем має особливі властивості: зменшення проявів целюліту та підшкірних жирових відкладень, захист еластичності та пружності шкіри, розгладжування розтяжок та зморшок(ефект гладенької шкіри).

Ціна – 360 гр.

 

Протипокази.

Не рекомендується використання крему таким особам: 

  • вагітним жінкам;
  • жінкам у період лактації та критичних днях;
  • особам, молодшим 17 років;
  • особам із серйозними проблемами нирок та сердця,
  • при онкологічних захворюваннях;
  • особам, які перенесли хірургічну операцію на ділянці бажаного застосування крему.                     


Слім-крем “Золота Фігура”
Слім-крем “Золота Фігура”

Слім-крем “Золота Фігура”

Росія. Слім-крем “Золота Фігура” пройшов лабораторні іспити та сертифікован в Росії. Офіційний дистриб’ютор виробника -“Asian Life”- компанія “7 КРАСОК”, яка  має біля 50 салонів тайского масажу в Москві та області. Вони використовують метод “безпечного схуднення”протягом чотирьох років. Російські спеціалісти рахують, що цей крем самий ефективний, з яким їм доводилось працювати. Результати вражають: за 17-18 сеансів клієнти зменшують об’єм одягу на два розміри. Все залежить, як пояснюють російські практики, від кількості часу накопичення жиру, складу шкіри, а також  збалансованого та раціонального харчування людини.

Крем “Золота Фігура” експортується та користується великим попитом в Європей- ських та Азійських країнах, Китаї та Японії, які, як відомо не допустять на свій ринок продукт з натуральних складників, тому що, саме Китай до появи цього сенсаційного рекордного крему займав перше місце серед продукції рослинного походження як для косметології, так і для медицини. Саме китайські медичні та косметологічні лабора- торії дуже ретельно ставляться до появи на свому перенасиченому ринку натуральної продукціїї нового.

 28.09.2007р. висококваліфіковані фахівці з Таїланду, які вже рік часу працюють в салоні тайського массажу “Лілаваді”, що на пр.Свободи, 22, проводили демонстраційний показ практичної дії професійного крему “Золота фігура” у “Бюті-Центрі”. На семінарі були присутні косметологи та масажисти м.Львова та області.

Перед початком сеансу слім-масажу у двох жінок були замірені об’єми верхньої частини стегон та талії. Протягом 20 хв. тайські майстри проводили інтенсивний масаж живота, а по 15хв.працювали зі стегнами. Після закінчення годинного сеансу слім-масажу, незалежні експерти знову заміряли об’єми. Результати були суттєві, які визнали усі присутні спеціалісти. 1-а жінка: об’єм верхньої частини стегон до масажу-61см, після – 55,3см(зменшення на 5,7см за 15хв.); талії до масажу – 96см, після – 89,5см(зменшення на 6,5см за 20хв.). 2-га жінка: об’єм верхньої частини стегон до масажу – 61см, після – 58,5см(зменшення на 2,5см за 15хв.); талії відповідно з 91,5см до та 80см після масажу (зменшення об’єму на 11,5см за 20 хв. масажу!!!). Дуже влучний вислів, який використовують тайські вчені до свого унікального відкриття: ”Просто втирайте, і жир зникає!” Крем швидко проникає у стінку жирових клітин, вміст жиру в клітині зменшується, зменшуючи при цьому розміри самої клітини; прошарок підшкірного жиру стає тонший, фігура при цьому стає стрункішою.
Фітокапсули
Фітокапсули

Фітокапсули

Також на семінарі були представлені фітокапсули для схуднення та виведення шлаків і токсинів з організму людини тайського виробництва. Лабораторія-виробник, яка знаходиться під патронажем Королівської сім’ї Таїланду на основі старовинних тайських рецептів та формул рослинного походження розробила фітокапсули та схему їх прийому для очищення організму та зменшення зайвої ваги в людини. Суттєвим фактом є те, що вони не мають протипоказів, побічна дія не зафіксована. Організм сам регулює норму прийому препарату.

 

Об’єктивні показники: на 1-му тижні прийому  вага не зменшується, але відчувається легкість в тілі; на 2-му тижні – вага починає зменшуватись; на 3-му – вага зменшується, поліпшується загальний стан організму та шкіри. При курсі вживання, який розрахований на 1-1,5 місяці, фітокапсули почина- ють “привчати” організм людини до того, що він сам вибирає, яка їжа потрібна для життєдіяльності та живлення клітин та органів, а яку треба, не перетравлюючи, вивес- ти, як непотрібну(шлаки, токсини) та надлишкову.

 

Вони виступають у ролі біологічних фільтрів для всіх органів та систем організму.

Протягом курсу прийому фітокапсул, які виготовлені з витяжок тропічних лікарських рослин без штучних домішок, таких, як: пилок гарцинії (мангустан), тайський “пітак бен’якул”, бульба каладіуму, сафлор, міроблан, акація катахеу, індійський олександрійський лист та багатьох інших тайських рослин, розщеплюється надлишковий жир та припиняється формування нових жирових відкладень, покращується кровообіг в тканинах, активізується робота шлунково-кішкового тракту, зменшується кількість розтяжок та целюліту в зоні ожиріння, розглажується та поліпшується зовнішний вигляд шкіри. Вони мають також протигельмінтну дію. Після повного курсу прийому робиться місяць перерви. Потім, при потребі (індивідуально) можна повторити курс. Тайські дослідники та науковці стверджують, що після прийому фітокапсул зайва вага не повертається, організм людини сам відфільтровує непотрібне. Вони рекомендують при можливості для кращого ефекту поєднувати прийом фітокапсул та слім-масаж з кремом “Золота Фігура”. Результати втрати зайвої ваги – до 15 кг за курс прийому.

Ціна 4 баночок (400 шт.) – 605 гр. - один курс прийому.

Назад