Послуги салону "ЛІЛАВАДІ"

Послуги салону Лілаваді
Висококваліфіковані фахівці з Таїланду запрошують Вас щодня в салони тайського масажу "Лілаваді":

Тайський масаж у подарунок !


Скористайтесь нагодою: подаруйте своїм коханим, рідним, друзям або колегам по роботі сеанс або абонемент на любі вибрані Вами види масажу. Це буде дуже оригінальним, незабутнім та неординарним подарунком!

Ми пропонуємо наступні види масажу

Види тайського масажу
Традиційний тайський або "йога-масаж". Проводиться методом розтягування хребта, глибокого масування м'язево-сухожильних меридіанів та енергетичних ліній, що активізує кровообіг та обмін речовин, підвищує тонус лімфатичних і кровоносних судин, скорочує ризик утворення тромбів - профілактика інфарктів та інсультів.
Тривалість - 1-2 години (за бажанням клієнта).

Фут масаж - масаж стоп, гомілок та стегон, де знаходится більше 60 акупунктурних точок, які відповідають за баланс внутрішніх органів та систем організму. Один з найважливіших видів масажу.
Тривалість - 1година.

Ойл масаж - косметологічний вид масажу, при якому використовується олія, виготовлена з екстрактів тайських трав. Має оздоровчу, омолоджуючу, антицелюлітну дію: відкриваются пори шкіри, виводятся токсини та шлаки з організму.
Тривалість - 1 година.

Слім масаж або масаж для похудіння. Ефект дії крему з витяжок тайських рослин: розщеплення клітин підшкірно-жирового шару, зменшення кількості розтяжок, розглажування зморшок, підтяжка та омолодження шкіри.
Тривалість - 1 година.

Традиційний тайський масаж + фут масаж. Поєднує в собі масаж тіла та ніг. Виконується технікою плавного розтягування м'язів, суглобів, хребта, сухожиль. Сприяє зняттю стресу, поліпшенню сну, роботи шлунково-кішкового тракту, сечостатевою системи, лікує захворювання хребта.
Тривалість - 1 година 30 хвилин.

Традиційний тайський масаж + пахоп. Проводится методом накладання розпаренних тайських рослин на біологічно активні точки, що сприяє підвищенню та зміцненню імунітету організму, збагаченню киснем органів і тканин, має релаксуючу та тонізуючу дію. Рекомендується в якості відновлюючої терапії після захворювань органів дихання.
Тривалість - 1 година 30 хвилин.

Ойл + фут та Слім + фут - це види масажів, які поєднують в собі косметологічно-оздоровчу дію. Разом з омолодженням та схудненням, розглажуванням та підтяжкою шкіри, працюючи з ногами, масажист розкриває енергетичні канали організму: нормалізуєтся робота сердця та мозгу, поліпшуєтся рухливість суглобів та хребта, підвищуєтся еластичність м'язів.
Тривалість - 1 година 30 хвилин.

"Королівський масаж" або масаж в "чотири руки". Має подвійний ефект, так як проводится одночасно двома тайськими фахівцями.